Flowi Soru Çözüm

flowi soru çözüm

Flowi Soru Çözüm Sistemi’nin amacı, öğrencilerinizin çözemedikleri soruları öğretmenlerine kolayca iletmesi ve iletilen soruların çözümlerine ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Sorular sisteme gönderildiğinde ilgili zümre öğretmenlerine anlık bildirim ve/veya E-Posta gelir. Belirtilen aciliyet durumuna göre sistemin otomatik süre ataması yapmasını sağlayabilirsiniz. Süresi geçen sorular için sistem bildirim ve/veya E-Posta göndererek ilgili öğretmenleri uyarabilir. Öğretmenleriniz üzerindeki tüm soruları statüleri ile takip edebilir, detay ekranında girilen notları, ekli dokümanları, resimleri, videoları ve tarihçeyi görebilirsiniz. Dashboard ve Rapor ekranlarında hem sorularla, hem de öğrenci ve öğretmenlerinizin performansıyla ilgili yönetimsel raporlara ulaşabilirsiniz.

Sistemin kullanımı pratik olup, parametre ekranlarında kurumunuza özel tanımlamalar yapabilirsiniz. Böylece süreçler size özel yönetilebilir. Sistem masaüstü bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda kullanılabilir. Play Store ve App Store’da mobil telefonlara indirilebilecek uygulamalar hazır durumdadır.

soru-cozme-uygulamasi-300x233Nasıl Çalışır?

1- Öğrenci çözemediği sorunun fotoğrafını çekerek uygulamaya yükler.

2- Soru ilgili branş öğretmenlerine düşer.

3- Öğretmenler cevaplamak istedikleri soruları üzerlerine alırlar.

4- Fotoğraf, metin veya ses formatında çözümü gönderirler.

5- Öğretmen tarafından “Güzel Soru” olarak işaretlenen sorular ilgili sınıfın tüm öğrencileri tarafından görülebilir.