Meraklı Marlow

marlov-adam-feedbackMeraklı Marlov ile Tanışın!

“Meraklı Marlov”, kurumların ürün ve hizmetleri ile ilgili müşteri geri bildirimlerini, en hızlı ve en etkin bir şekilde almalarını sağlayan mobil ve web tabanlı çalışan uygulamamızdır.

Bu platform ile bir ürününüz ya da hizmetinizle ilgili olarak, hedef kitlenizden geri bildirim alabilir, kurum yetkililerinin geri bildirimlerden saniyeler içinde haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kare kod, URL Link, Tablet, Kiosk, Memnuniyet Butonu, E-Mail, SMS, Web Widget, mobil uygulama gibi farklı erişim kanalları ile müşterilerinize dokunabilirsiniz. Böylece Meraklı Marlov müşterisi olduğunuzda, hesabınıza ve geri bildirimlerinize herhangi bir yerden herhangi bir zamanda ulaşabilirsiniz. Müşterilerinize mobil cihazlarla anlık geri bildirimler ve hatırlatmalar gönderebilirsiniz. Mobil uygulamamız bir Meraklı Marlov hesabı gerektirmektedir. Genel erişime kapalı, kuruma özel kullanıma açıktır.

marlov-dijital-menü-300x188Meraklı Marlov ile Neler Yaparsınız?

Meraklı Marlov sizin için hedef kitlenize istediğiniz soruları sorar, cevapları size raporlar. Hedefiniz kapsamlı bir pazar araştırması yada kamuoyu yoklaması da olabilir, ürün ya da hizmet memnuniyet araştırması da…

marlov-memnuniyet-butonu-300x200Kantitatif Pazar Araştırması

Meraklı Marlov markalarınızın stratejilerini çizerken kullandığınız tüketici verisini sizin için toplayıp analiz edebilir. Bunun için sizinle birlikte tasarlayacağı soru setlerini istenen müşteri grubuna sorar ve istediklerinizi müşterilerinizden öğrenir.

Hizmet Memnuniyeti Araştırması

Müşterilerinizin ürününüzden ya da hizmetinizden memnun olup olmadığı, ne düşündüğü, rakipleriniz hakkındaki fikirlerini ve merak ettiğiniz tüm diğer soruların cevabını Meraklı Marlov sizin için alabilir.

marlov-memnuniyet-sistemi-300x200İş Memnuniyeti Araştırması

Meraklı Marlov sadece tüketici anketleri yapmaz, aynı zamanda tedarikçilerinizin, çalışanlarınızın ya da kurumsal müşterilerinizin, ürünleriniz ve hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü de öğrenir.