Yaz Kampanyası

Instagram Reklamı % 20 İndirim

Platin Site

Platin Site 75 TL Sayfa

Altın Site

Altın Site 85 TL sf

Gümüş Site

Gümüş Site 95 TL_Sayfa

Hızlı Göz Alıcı Web Site Tasarımı

Softech; Türkiye'nin dinamik profesyonel web tasarım şirketidir. Ülkemizin her yerindeki müşterilere hizmet vermektedir. Hızlı, yüksek performanslı, mobil uyumlu (responsive), yönetim paneline sahip ve arama motoru optimizasyonu (seo) yapılmış çok dilli web sitelerinizi kısa sürede ekonomik fiyatlarla teslim ediyoruz. Web site tasarımında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Günümüzde internet sitesi sahibi olmak her sektördeki ve her ölçekteki işletme için vazgeçilmez bir tanıtım ve iletişim aracı olmuştur.

Web sitesi işletmenizin internetteki vitrinidir. Artık müşteriler bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyduklarında Google vb. arama motorlarında arama yapmakta ve istediği bilgiye anında bilgisayarından veya cep telefonundan erişebilmektedir. Web sitenizi cep telefonundan izleyen bir kişi istediği zaman bir dokunuşla size telefon edebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor ve e-posta gönderebiliyor.

Arama motoru optimizasyonu (seo) yapılmış, mobil uyumlu ve Türkçe yönetim paneline sahip web sitenizi kısa sürede cazip fiyata teslim ediyoruz.

Örnek Temalarımızdan Birini Seçin

Onlarca örnek temamızdan birini seçin veya istediğiniz temayı bize söyleyin ona göre web sitenizi tasarlayalım ve işletmenizin vitrini internette yerini alsın.

Örnek temalarımızın hepsini görmek için tıklayın.

İçerik Yönetimi Paneli

Web site tasarımlarımız içerik yönetim paneline (content management) sahiptir. Web sitenizin tasarımını bitirip size teslim ettikten sonra, görevlendireceğiniz bir kişiye site yöneticilik yetkisi veriyoruz. Site yöneticisi kendi kullanıcı adı ve şifresiyle site içine girip düzenlemeler yapabilmekte ve yeni içerik ekleyebilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Tüm web tasarımlarımız gelişmiş arama motoru optimizasyonuna sahiptir. SEO yapılmamış bir web sitesinden hiç kimsenin haberi olmaz (sadece kartvizit verdiğiniz kişiler web adresinizi bilir) Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için bir sitenin SEO'sunun yapılması gerekir. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Sayfaların içerikleri (başlıklar, metin, anahtar kelimeler, resim alt yazıları vb) SEO'ya uygun tasarlanır
  • Tüm mobil cihazlarla tam uyumlu responsive web tasarım
  • Çok hızlı açılmak üzere optimize edilmiş sayfalar.
  • Tamamı Amazon Web Services (AWS) üzerinde çalışan bulut sunucular.
  • Ziyaretçiye en kısa sürede içeriği ulaştırmak üzere tasarlanmış CDN (content delivery network) içerik dağıtım ağı altyapısı.
  • Sınırsız trafikle baş edebilecek içerik yönetim sistemi mimarisi.
  • Tüm resim dosyaları alt etiketleri ile arama motoru uyumlu olarak kaydedilir.
  • Yüklediğimiz tüm resim dosyaları sunucu üzerinde optimize edilerek yeniden boyutlandırılır.
  • HTML5 ve CSS3 kodlama yapısı ile modern tarayıcıların tümünde en yüksek performansla çalışan web siteleri.
  • Google analytics ve google webmaster araçları uygulamalarını kolayca entegre edebileceğiniz SEO araçları bölümü.

Web Tasarım ve Hosting Fiyatları

Fiyat Listesi
Gümüş Site Örnek tasarımlarımızdan birini seçin, 5-9 sayfa arası sitenizin tasarımını yapıyor ve yayınlıyoruz. 95 TL / Sf
Altın Site Örnek tasarımlarımızdan birini seçin. 10-19 sayfa arası sitenizin tasarımını yapıyor ve yayınlıyoruz. 85 TL / Sf
Platin Site Örnek tasarımlarımızdan birini seçin. 20 ve daha fazla sayfalık sitenizin tasarımını yapıyor ve yayınlıyoruz. 75 TL / Sf
Logo Tasarımı Kurumsal kimliğinizi yansıtan logonuz web siteniz için çok önemlidir. 185 TL
SEO Platin Site için seo çalışması bedava tarafımızdan yapılmaktadır. Diğerleri ücrete tabidir. 395 TL
Hosting Web siteniz Amazon Web Services (AWS) sunucusunda yayınlanacaktır. 50 usd / yıl
SSL Sertifika Cloudflare SSL sertifikası (isteğe bağlıdır) 20 usd / yıl
Dil Türkçe'den başka dillerde de sayfalarınız olsun isterseniz web sitesinin kategorisine ve dile bağlı olarak ayrıca fiyatlandırılır. Her ilave dil için alt-domain verdiğimiz için yukarıdaki hosting bedeli ayrıca alınır.
Not Yukarıdaki fiyatlar fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Sizin istediğiniz web sitesi için lütfen fiyat teklifi alın.

Alan Adı Tescili

Domain 45 TL 'den Başlayan Fiyatlar

Web Tasarım

Platin Site 75 TL Sayfa

Web Hosting

Web Hosting 50 USD Yıl

SSL Sertifikası

SSL sertifikası 20 usd_yıl

Eposta Hesabı

Eposta Hesabı Bedava

Teklif Talep Formu

Ürün ve hizmet talepleriniz için lütfen bizden ön bilgi ve teklif alınız.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

KVKK Aydınlatma Metni

Örnek Temalarımızdan Seçtiklerimiz

Lotus Tema

screencapture-lotus

Estetik ve güzellik merkezleri için hazırladığımız web tasarım teması Lotus ferah tasarım yapısı ile hizmetinizdedir. Mobil uyumlu (responsive), yönetim paneli olan web sitenizle her zaman göz önündesiniz. Web sitenizi tasarlarken arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. İnternet aramalarında web siteniz üst sıralara çıkıyor. Mobil cihazlar için sayfanın altına; telefon, eposta, whatsapp, harita ve sosyal medya hesaplarınızı linklerini koyuyoruz. Böylece site ziyaretcisi telefonundan tek tıklamayla size telefon edebiliyor, eposta gönderebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor, vb.

One-Blue Tema

screencapture-one-blue

Tüp bebek merkezleri, kadın doğum klinikleri ve uzmanları, ağız ve diş sağlığı klinikleri vb sağlık kuruluşları için tasarladığımız One - Blue adlı web tasarım şablonunda mavi ve lacivert tonların ağırlıkta olduğu, büyük animasyon kullanılmıştır. Mobil uyumlu (responsive), yönetim paneli olan web sitenizle her zaman göz önündesiniz. Web sitenizi tasarlarken arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. İnternet aramalarında web siteniz üst sıralara çıkıyor. Mobil cihazlar için sayfanın altına; telefon, eposta, whatsapp, harita ve sosyal medya hesaplarınızı linklerini koyuyoruz. Böylece site ziyaretcisi telefonundan tek tıklamayla size telefon edebiliyor, eposta gönderebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor, vb.

Spa Tema

screencapture-spa

Spa Tema web tasarım şablonu Turizm / Otelcilik / Sağlık kategorisi için geliştirdik. Mobil uyumlu (responsive), yönetim paneli olan web sitenizle her zaman göz önündesiniz. Web sitenizi tasarlarken arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Böylece aramalarda web siteniz üst sıralara çıkıyor. Mobil cihazlar için sayfanın altına; telefon, eposta, whatsapp, harita ve sosyal medya hesaplarınızı linklerini koyuyoruz. Böylece site ziyaretcisi telefonundan tek tıklamayla size telefon edebiliyor, eposta gönderebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor, vb.

Water Tema

screencapture-water

Water adlı web tasarım şablonu su arıtma sistemleri, çevre sağlığı ve havuz kimyasalları gibi konularda hizmet veren firmalar için kullanıma sunulmuştur. Mobil uyumlu (responsive), yönetim paneli olan web sitenizle her zaman göz önündesiniz. Web sitenizi tasarlarken arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Böylece aramalarda web siteniz üst sıralara çıkıyor. Mobil cihazlar için sayfanın altına; telefon, eposta, whatsapp, harita ve sosyal medya hesaplarınızı linklerini koyuyoruz. Böylece site ziyaretcisi telefonundan tek tıklamayla size telefon edebiliyor, eposta gönderebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor, vb.

Cool Tema

screencapture-cool

Cool Tema adlı web tasarım şablonunu İnşaat / Yapı / Mimarlık / Danışmanlık şirketleri için geliştirdik. Mobil uyumlu (responsive), yönetim paneli olan web sitenizle her zaman göz önündesiniz. Web sitenizi tasarlarken arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Böylece aramalarda web siteniz üst sıralara çıkıyor. Mobil cihazlar için sayfanın altına; telefon, eposta, whatsapp, harita ve sosyal medya hesaplarınızı linklerini koyuyoruz. Böylece site ziyaretcisi telefonundan tek tıklamayla size telefon edebiliyor, eposta gönderebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor, vb.

Royal Hotel Tema

Royal

Royal Hotel adlı web tasarım şablonumuz tamamen yenilendi ve Turizm / Otelcilik kategorisinde yerini aldı. Mobil uyumlu (responsive), yönetim paneli olan web sitenizle her zaman göz önündesiniz. Web sitenizi tasarlarken arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Böylece aramalarda web siteniz üst sıralara çıkıyor. Mobil cihazlar için sayfanın altına; telefon, eposta, whatsapp, harita ve sosyal medya hesaplarınızı linklerini koyuyoruz. Böylece site ziyaretcisi telefonundan tek tıklamayla size telefon edebiliyor, eposta gönderebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor, vb.

Two-Lawyer Tema

screencapture-two-lawyer(1)

Two - Lawyer adlı web tasarım şablonu avukatlık ve hukuki danışmanlık ofisleri için geliştirdik. Mobil uyumlu (responsive), yönetim paneli olan web sitenizle her zaman göz önündesiniz. Web sitenizi tasarlarken arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Böylece aramalarda web siteniz üst sıralara çıkıyor. Mobil cihazlar için sayfanın altına; telefon, eposta, whatsapp, harita ve sosyal medya hesaplarınızı linklerini koyuyoruz. Böylece site ziyaretcisi telefonundan tek tıklamayla size telefon edebiliyor, eposta gönderebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor, vb.