Çözüm Ortaklarımız

Softech; çözüm ortaklarıyla beraber her sektörde ve her ölçekte kamu, özel ve sivil toplum örgütü kuruluşlara hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Kazan-kazan anlayışı ile yaptığımız bu çözüm ortaklıkları ile amacımız müşterilerimize çağdaş, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktır.

UYUMSOFT

Köklü Geçmiş: Uyumsoft; Türkiye’nin lider teknoloji şirketi olarak 25. yılında hayallerine ortak olan 50.000+ mutlu müşterisi ile başarının peşindedir.

Güçlü Ekosistem: Uyumsoft; uzman ekibi ile şirketlerin ve kurumların geleceğe uyum ve sürdürülebilir başarısı için teknoloji ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

Başarılı Müşteri Yönetimi: Uyumsoft başarılı müşteri yönetimi ve 7/24 destek ilkesiyle müşterilerine en uygun çözümü, hızlı ve uygun maliyetlerle sunmaktadır.

Uyumsoft ile uyumCRM, uyumHRM, uyumERP ve ekoTicari ürünlerinin satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

TERACITY

1986 yılından bugüne Türkiye Yazılım sektöründe üretici firma olarak yer alan Teracity; E-Türkiye dönüşümü için Yönetim Bilgi Sistemleri (MIS) alanında Yazılımlar üretmekte ve Bilişim Projeleri geliştirmektedir.

Özellikle Kent Yönetim Bilgi Sistemi Teknolojilerinde gerçekleştirilen çok sayıda Ar-Ge projesi ile ortaya konan “ Geleceğin Kent Sistemleri” Vizyonu Sadece Türkiye’deki değil Dünyadaki kentler içinde geliştirilmeye çalışılan önemli bir Projedir.

Bütünleşik Araçlar Teknolojisi ile Tanışın

Bilimp on üç iş aracından oluşan temel paket ve ihtiyaca göre bu temel pakete ilave edilebilen on dört ek iş aracından oluşur. Yirmi yedi iş aracı sunan Bilimp çok sayıda yazılım kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Bütünleşik araçlar teknolojisi doğal entegrasyon özelliği ile maliyetleri azaltır, performansı artırır.

Bilimp; insan kaynağı yönetimi, ekip yönetimi, süreç yönetimi, proje ve görev yönetimi, KVKK yönetimi ve ofis araçları ile bütünleşik yapıda tasarlanmış ve geliştirilmiş bir çözümdür.

Teracity ile; Bilimp, TeraMIS ve TeraOSB ürünlerinin satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

ARGELABS

ArgeLabs Bilişim Teknolojileri, yenilikçi fikir ve ürünlerle inovatif dijital çözümler geliştiren bir bilişim şirketidir. ArgeLabs, müşterilerinin yatırımlarının geri dönüşünü (ROI) arttırmayı hedefler ve bu hedeflere ulaşmak için dijital pazarlama performansı ve çeşitli teknolojik çözümler sunar. Ayrıca bilişim alanındaki eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile müşterilerinin güncel bilgi ve metodolojiler ile ilerlemesine katkı sağlar.

ArgeLabs ile; Meraklı Marlow, Marlow Star ve Flowi Soru Çözüm ürünlerinin satışında çözüm ortaklığı yapıyoruz.

VARLI

Varlı Dış Ticaret A.Ş Mart 2020 kurulmuştur. En büyük hedefi, 10 yıl içerisinde Türkiye ekonomisinin ihracat payında önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

Varlı A.Ş.; tecrübe ve bilgi birikimini ön plana alarak sektörde her zaman önde olmak için ilerlemektedir. Genç ve dinamik yapısı ile ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan projeler geliştirmektedir.

Varlı A.Ş. ile iş ve proje geliştirmek için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

KARAVAN MENTOR

Karavan Mentor; eğitmen, danışman ve radyo program sunucusu Ömer Hakan Gider ile Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir, BT Danışmanı Edibe Yuca tarafından kurulmuştur.

Karavan en basit şekli ile yeni normalde öğrendiğimiz bir mentorluk ortamıdır. Zoom ile yüz yüze ve portal üzerinden etkileşimli olarak hazırlanan canlı ve video anlatımlar, test ve uygulamalar ile yeni dönemin öğrenme modelidir.

Karavan Mentor ile yönetim danışmanlık, dijital dönüşüm ve bilişim alanlarında çözüm ortaklığı yapıyoruz.

SİGMA CENTER

Sigma Center; yirmi yıldır, ulusal ve uluslararası markalar ile birlikte; orta, küçük ve mikro ölçekli şirketlerin de yer aldığı binden fazla kuruluşa Yönetim Sistemleri ve Verimlilik Yönetimi konularında değer katmıştır ve katmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda, Bursa ve İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde geliştirdiği Entegre Yönetim Sistemleri Yazılımı ve Online Eğitim Platformu ile AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli kendini yenileyen yirmiden fazla uzman; yönetime dair her türlü sistem, standart, yaklaşım, metot ve teknikler ile ilgili bilgi ve tecrübelerini, yazılım ve online eğitim altyapısı ile destekleyerek, sizlerle paylaşmaktadır.

Sigma Center ile AltaSoft Entegre Yönetim Sistemleri Yazılımı ve Online Eğitim Platformunun satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

ASO-SEM

Ankara Sanayi Odası Sürekli Eğitim Merkezi (ASO-SEM) ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi tarafından Üretim ve hizmet sektörünün nitelikli iş gücü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Eğitim merkezi; 8.800 m² kapalı alana sahip olup; 9 adet derslik, 9 adet atölye ve laboratuvar, 2 adet bilgisayar laboratuvarı, 1 adet toplantı salonu, 250 kişilik konferans salonu, 200 kişilik yemekhane, 92 kişilik konaklama kapasitesi, 105 araçlık açık otopark vardır.

Merkezde; teorik ve uygulamalı eğitimler 12 kişilik gruplara göre planlanmıştır.

Firmaların ihtiyacına uygun olarak yapılan eğitim konuları, teorik ve uygulamalı olarak işlenmektedir.

Uzman kadrosu eğitimlerde görev almakta ve tecrübelerini paylaşmaktadır.

ASO-SEM ile KVKK-Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun sistem kurulumunda danışmanlık ve yazılım satışı konusunda işbirliği yapıyoruz.

BULUT PRESS

Bulut Press'in platformunu kullanarak müşterilerimizin beğendiği örnek temalara uygun hızlı, dinamik, mobil uyumlu, Türkçe Yönetim Paneli olan ve ekonomik web siteleri tasarlıyoruz.

NURAY AKTAY

1996 yılında Türkiye'nin ilk dijital oyununu Dedektif Fırtına'nın yapımcısı Nuray Aktay, Türkiye dijital oyunlar literatüründeki yerini, 25 yıl önce almıştır. Interactive Media Design konusunda uzmanlaşarak ülkemize sayısız dijital oyun ve etkileşimli medya kazandırmıştır.

Bugüne kadar Türkiye'nin en kreatif ajanslarında yaratıcı ekipleri yönetmiş olup, artık yoluna ekibi ile birlikte, bir ayağı Hollanda'da olan dijital sanatlar ajansı ile devam etmektedir.

Nuray Aktay ile; video yapımı ve seslendirme alanında çözüm ortaklığı yapıyoruz.