Çözüm Ortaklarımız

Softech; çözüm ortaklarıyla beraber her sektörde ve her ölçekte kamu, özel ve sivil toplum örgütü kuruluşlara hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Kazan-kazan anlayışı ile yaptığımız bu çözüm ortaklıkları ile amacımız müşterilerimize çağdaş, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktır.

CREATIO

.

DERA TEKNOLOJİ

.

ETGİ GRUP

Hacettepe Teknokent’te bulunan Ar-Ge ofisinde e-eğitim konularında yazılım geliştiriyor.

Yeni nesil uzaktan eğitim ve iletişim için globalde en çok tercih edilen Zoom, Vyond, Articulate, Techsmith gibi firmaların ve Logitech gibi donanım alanında lider markaların Türkiye temsilciliğini yapıyor.

Uzaktan eğitim teknolojilerinde global dönüşüme katkı sağlayan ETGİ Grup, Türkiye’de ve dünyada binlerce kullanıcıya servis sağlamanın yanı sıra halihazırda yerli ve yabancı birçok kurum ve kuruluşla ortak çalışmalar yürütüyor.

ETGİ Grup kendi Ar-Ge çalışmalarının bir sonucu olarak ortaya koyduğu Vedubox ile pek çok şirket, okul, eğitim kurumu ve bireysel eğitmenin online eğitim ve iletişim ihtiyacını gidermenin yanı sıra dünya çapında büyük ilgi gören teknolojileri güvenle kullanıcılara ulaştırmak için aracılık yapıyor. Tüm bu hizmetleri, müşterilerine sunduğu sürekli teknik destekle pekiştirerek alanında fark yaratıyor.

DECE YAZILIM

.

TERACITY

1986 yılından bugüne Türkiye Yazılım sektöründe üretici firma olarak yer alan Teracity; E-Türkiye dönüşümü için Yönetim Bilgi Sistemleri (MIS) alanında Yazılımlar üretmekte ve Bilişim Projeleri geliştirmektedir.

Özellikle Kent Yönetim Bilgi Sistemi Teknolojilerinde gerçekleştirilen çok sayıda Ar-Ge projesi ile ortaya konan “ Geleceğin Kent Sistemleri” Vizyonu Sadece Türkiye’deki değil Dünyadaki kentler içinde geliştirilmeye çalışılan önemli bir Projedir.

Bütünleşik Araçlar Teknolojisi ile Tanışın

Bilimp on üç iş aracından oluşan temel paket ve ihtiyaca göre bu temel pakete ilave edilebilen on dört ek iş aracından oluşur. Yirmi yedi iş aracı sunan Bilimp çok sayıda yazılım kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Bütünleşik araçlar teknolojisi doğal entegrasyon özelliği ile maliyetleri azaltır, performansı artırır.

Bilimp; insan kaynağı yönetimi, ekip yönetimi, süreç yönetimi, proje ve görev yönetimi, KVKK yönetimi ve ofis araçları ile bütünleşik yapıda tasarlanmış ve geliştirilmiş bir çözümdür.

Teracity ile; Bilimp, TeraMIS ve TeraOSB ürünlerinin satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

UYUMSOFT

Köklü Geçmiş: Uyumsoft; Türkiye’nin lider teknoloji şirketi olarak 25. yılında hayallerine ortak olan 50.000+ mutlu müşterisi ile başarının peşindedir.

Güçlü Ekosistem: Uyumsoft; uzman ekibi ile şirketlerin ve kurumların geleceğe uyum ve sürdürülebilir başarısı için teknoloji ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

Başarılı Müşteri Yönetimi: Uyumsoft başarılı müşteri yönetimi ve 7/24 destek ilkesiyle müşterilerine en uygun çözümü, hızlı ve uygun maliyetlerle sunmaktadır.

Uyumsoft ile uyumCRM, uyumHRM, uyumERP ve ekoTicari ürünlerinin satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

SİGMA CENTER

Sigma Center; yirmi yıldır, ulusal ve uluslararası markalar ile birlikte; orta, küçük ve mikro ölçekli şirketlerin de yer aldığı binden fazla kuruluşa Yönetim Sistemleri ve Verimlilik Yönetimi konularında değer katmıştır ve katmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda, Bursa ve İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde geliştirdiği Entegre Yönetim Sistemleri Yazılımı ve Online Eğitim Platformu ile AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli kendini yenileyen yirmiden fazla uzman; yönetime dair her türlü sistem, standart, yaklaşım, metot ve teknikler ile ilgili bilgi ve tecrübelerini, yazılım ve online eğitim altyapısı ile destekleyerek, sizlerle paylaşmaktadır.

Sigma Center ile AltaSoft Entegre Yönetim Sistemleri Yazılımı ve Online Eğitim Platformunun satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

ASANA

.

BİZİM HESAP

.

INTERNATIVE

.