ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Softech; çözüm ortaklarıyla beraber her sektörde ve her ölçekte kamu, özel ve sivil toplum örgütü kuruluşlara hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Kazan-kazan anlayışı ile yaptığımız bu çözüm ortaklıkları ile amacımız müşterilerimize çağdaş, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktır.

GAZİ BİLİŞİM

Neden Gazi Bilişim?

Gazi Bilişim 23 Yıllık deneyim, Yetkin kadro, Güçlü Çözüm ortakları ve Çözüm odaklı yaklaşımı ile Logo GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise ERP, J-Platform, Tiger HR, Tedarik Zinciri Yönetimi SCM, Depo Otomasyonu WMS , Sıcak Soğuk Satış, Logo Mind İş Zekası ve Uzman Raporlama, Müşteri ilişkileri yönetimi CRM, QDMS Entegre Yönetim Sistemi, BOYSWEB Bakım ve Varlık Yönetim Sistemi, İnsan Kaynakları, Microsoft Lisanslama alanlarında sektör lideri kuruluşlara başarılı projeler gerçekleştirmiştir.

Küresel rekabet özellikle Dijital Dönüşüm süreçlerinin sunduğu imkanlarla her geçen gün firmaları daha fazla etkileyerek büyümektedir. Bilgi çağının, SaaS, Cloud Computing, Nesnelerin interneti IoT, insan, bilgi ve etkin yönetimin önem kazandığı, değişimin kaçınılmaz olduğu rekabet ortamında artık sadece üretmek yetmemektedir. Hız, Kalite, Raporlama, Maliyet Muhasebesi, Verimlilik, Otomasyon, Müşteri ve Tedarikçilerle Entegrasyon gibi faktörler de önem arz etmektedir.

Gazi Bilişim ile teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak, iş dünyasında rekabet avantajı yakalayıp, yaratıcı çözümlerle gelişme ve başarınızı sürekli kılabilirsiniz.

Misyonumuz : İş Ortaklarımızın öncelikli ihtiyaçlarına en uygun Yazılım çözümlerini tedarik edip, çözümlerin optimum kullanımı için Solution Architecture – Çözüm Mimarlığı yapmak.

UYUMSOFT

Köklü Geçmiş: Uyumsoft; Türkiye’nin lider teknoloji şirketi olarak 25. yılında hayallerine ortak olan 50.000+ mutlu müşterisi ile başarının peşindedir.

Güçlü Ekosistem: Uyumsoft; uzman ekibi ile şirketlerin ve kurumların geleceğe uyum ve sürdürülebilir başarısı için teknoloji ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

Başarılı Müşteri Yönetimi: Uyumsoft başarılı müşteri yönetimi ve 7/24 destek ilkesiyle müşterilerine en uygun çözümü, hızlı ve uygun maliyetlerle sunmaktadır.

Uyumsoft ile uyumCRM, uyumHRM, uyumERP ve ekoTicari ürünlerinin satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

DERA TEKNOLOJİ

HAKKIMIZDA

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde AR-GE çalışmalarımıza devam ederek sizlere en güncel altyapı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamızın geliştirmiş olduğu Dera MES yazılımı 1995’den beri, iki yüzden fazla tekstil, otomotiv, gıda gibi sektörün önde gelen firmalarına implemente edilmiş ve kullanıcı deneyimi kazanmış bir altyapının ürünüdür. Dera Technology&Design, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde, tecrübesini son teknolojik altyapıyla donanmış yazılım ve AR-GE ekibi ile bir araya getirerek varolan altyapısını günümüzün teknolojik bilgisiyle geliştirmiştir.

Fabrikaların dijital dönüşümlerinde kapsamlı tecrübeye sahip ekibimizle, işletmeleri Akıllı Fabrika’ya giden yolda desteklemekteyiz. Fabrikanızın dijital dönüşümüne katkı sağlayacak donanım ve danışmanlık hizmetlerimizle rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Uzman ekibimizle ve size uygun çözümlerle fabrikanızın dijital dönüşümünü uçtan uca esnek ve en önemlisi sürdürülebilir hale getirin.

TERACITY

1986 yılından bugüne Türkiye Yazılım sektöründe üretici firma olarak yer alan Teracity; E-Türkiye dönüşümü için Yönetim Bilgi Sistemleri (MIS) alanında Yazılımlar üretmekte ve Bilişim Projeleri geliştirmektedir.

Özellikle Kent Yönetim Bilgi Sistemi Teknolojilerinde gerçekleştirilen çok sayıda Ar-Ge projesi ile ortaya konan “ Geleceğin Kent Sistemleri” Vizyonu Sadece Türkiye’deki değil Dünyadaki kentler içinde geliştirilmeye çalışılan önemli bir Projedir.

Bütünleşik Araçlar Teknolojisi ile Tanışın

Bilimp on üç iş aracından oluşan temel paket ve ihtiyaca göre bu temel pakete ilave edilebilen on dört ek iş aracından oluşur. Yirmi yedi iş aracı sunan Bilimp çok sayıda yazılım kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Bütünleşik araçlar teknolojisi doğal entegrasyon özelliği ile maliyetleri azaltır, performansı artırır.

Bilimp; insan kaynağı yönetimi, ekip yönetimi, süreç yönetimi, proje ve görev yönetimi, KVKK yönetimi ve ofis araçları ile bütünleşik yapıda tasarlanmış ve geliştirilmiş bir çözümdür.

Teracity ile; Bilimp, TeraMIS ve TeraOSB ürünlerinin satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

SİGMA CENTER

Sigma Center; yirmi yıldır, ulusal ve uluslararası markalar ile birlikte; orta, küçük ve mikro ölçekli şirketlerin de yer aldığı binden fazla kuruluşa Yönetim Sistemleri ve Verimlilik Yönetimi konularında değer katmıştır ve katmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda, Bursa ve İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde geliştirdiği Entegre Yönetim Sistemleri Yazılımı ve Online Eğitim Platformu ile AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli kendini yenileyen yirmiden fazla uzman; yönetime dair her türlü sistem, standart, yaklaşım, metot ve teknikler ile ilgili bilgi ve tecrübelerini, yazılım ve online eğitim altyapısı ile destekleyerek, sizlerle paylaşmaktadır.

Sigma Center ile AltaSoft Entegre Yönetim Sistemleri Yazılımı ve Online Eğitim Platformunun satışı için çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Çözüm Ortaklarımız