Sizi memnun etmek bizim için para kazanmaktan önce gelir

Kalite Felsefemiz

"Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak, bizim için para kazanmaktan önce gelir" anlayışı ile hizmet veriyoruz. Önce sizi dinler, ihtiyaçlarınız ve isteklerinizi anladıktan sonra işe başlarız. En uygun fiyata ve zamanında işinizi tamamlarız. Satış sonrası destek hizmetimizle her zaman yanınızda oluruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, her ölçekte ve sektördeki işletmelere ve kurumlara kaliteli yazılım çözümleri sunmak, özel yazılımlar geliştirmek ve web tasarım çözümleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmak ve gelecek on yılda ülkemizde ve yirmi yılda dünyada kendi alanında bilinen, güvenilen ve müşteri memnuniyetini sağlamış bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, sadakat, iş birliği, katılımcılık, takım çalışması, saygı, sevgi, hoşgörü, dayanışma

Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni