Girişimciler İçin İş Planlaması ve Yönetimi

GirişimcilerİçinİşPlanlamasıYeni bir iş girişiminde bulunacaksanız, kuracağınız işin (ticari, sivil toplum vb) tüm boyutlarını planlamanız gerekir.

İş vizyonunuz, misyonunuz, kalite felsefeniz, üreteceğiniz ürünler (mal veya hizmet)'in kalite özellikleri ve daha birçok hususu düşünmeniz ve planlamanız gerekir. İşte bu konuda şirketimiz sizin çözüm ortağınız, koçunuz ve danışmanınız olmaktadır.

Güven üzerine inşa ettiğimiz danışmanlık sürecini sizi en iyi şekilde memnun edecek biçimde tasarladık. Danışmanlık süresi ve süreci boyunca daima sizinle yan yana omuz omuza çalışıp yeni işi girişiminizi planlıyoruz.

Yeni iş girişiminizin başından sonuna kadar, sizin talep ettiğiniz süre kadar hizmet sunuyoruz. İşinizi kurduktan ve üretime/hizmete geçtikten sonra, ilerleyen aylarda yıllarda; işinizi yönetmede bilgi desteğine ihtiyaç duyduğunuzda da her zaman yanınızdayız.

Şirketimiz uzun yıllardır, Kosgeb desteği ile Kobilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Kosgeb'in girişimcilik desteklerinden faydalanmak istiyorsanız, bizi arayın ve İş Planınızı birlikte yazalım.

İş referanslarımızı bilmek istiyorsanız referanslarımız sayfamızı ziyaret edin.


Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni