Yazılım Çözümlerimiz

DijitalPazarlamaveSMSoftech Teknoloji; işletmenizin / kuruluşunuzun başarısı ve bu başarının sürdürülebilirliği için yönetim danışmanlık, tasarım ve dijital reklam, yazılım ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. Karlılığı artırmak ve maliyetleri azaltmak için iş süreçlerinde iyileştirmeler yaparak yalın ve çevik yönetim anlayışı ile kuruluşunuzun değerini artırıyor ve dolayısıyla yurtiçi ve yurtdışı rekabette sizi bir adım öne çıkarıyoruz.

Başarılı işletmeler / kuruluşlar gibi sizin de Dijital Dönüşüm Hareketine katılmanızı sağlıyoruz. Kurumsal kaynaklarınızı (insan, bilgi, tesis, makine, malzeme, metod ve finans) en verimli biçimde yönetmeniz için yönetim danışmanlığı, eğitim ve bilişim teknolojisi alanında danışmanlık hizmetleri veriyoruz..

uyumİYS İleti YönetimiSoftech; müşterilerine her zaman çağdaş, yenilikçi, hayatı kolaylaştıran, faydalı, katma değer yaratan, yerli ve milli, ekonomik yazılım çözümleri ve dijital / sosyal medya pazarlaması hizmetleri sunmak, işletmeniz / kuruluşunuz için özel web ve mobil uygulamaları geliştirerek hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Softech; Uyumsoft ve Teracity' nin yazılım ürünlerinin satışını yapmakta ve desteğini vermektedir. Uçtan uca tüm iş süreçlerinizin dijitalleşmesini sağlayan çözümlerimiz ile maliyetleri azaltmak ve karlılığı artırmak için hizmetler sunuyoruz.

Dijital ve sosyal medya pazarlama hizmetimizle; markanızı en ekonomik ve en etkili reklamlar ile dijital mecralarda hedef kitlelere ulaştırıyoruz.

Bu sayfada sadece iki ürünümüzü vitrine çıkardık. Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi için lütfen bizi arayınız.