Bilişim Dönüşüm Çözümlerimiz

Softech Teknoloji; işletmenizin / kuruluşunuzun başarısı ve bu başarının sürdürülebilirliği için dijital dönüşüm ve iş yönetim danışmanlığı, bilişim teknoloji ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. Karlılığı artırmak ve maliyetleri azaltmak için iş süreçlerinde iyileştirmeler yaparak yalın ve çevik yönetim anlayışı ile kuruluşunuzun değerini artırıyor ve dolayısıyla yurtiçi ve yurtdışı rekabette sizi bir adım öne çıkarıyoruz.

Başarılı işletmeler / kuruluşlar gibi sizin de Dijital Dönüşüm Hareketine katılmanızı sağlıyoruz. Kurumsal kaynaklarınızı (insan, bilgi, tesis, makine, malzeme, metod ve finans) en verimli biçimde yönetmeniz için teknoloji danışmanlık hizmetleri veriyoruz..

Softech; müşterilerine her zaman çağdaş, yenilikçi, hayatı kolaylaştıran, faydalı, katma değer yaratan, yerli ve milli, ekonomik yazılım çözümleri ve dijital / sosyal medya pazarlaması hizmetleri sunmak, işletmeniz / kuruluşunuz için özel web ve mobil uygulamaları geliştirerek hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Softech Teknoloji ve Danışmanlık; aşağıdaki iş/çözüm ortakları ile beraber uçtan uca tüm iş süreçlerinizin dijitalleşmesini sağlayan çözümlerimiz ile maliyetleri azaltmak ve karlılığı artırmak için hizmetler sunmaktadır.

  • ETGİ Grup
  • Kuadron
  • Teracity
  • Uyumsoft