Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi

Hedefinize Odaklanın

SM

Softech olarak hedef kitleye direkt olarak ulaşabileceğiniz, kolay ve maliyeti düşük olan sosyal medya platformlarında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İşletmenizin veya markanızın isminden sosyal medya platformlarında ne kadar sık bahsedilirse, marka değeriniz o kadar artmaktadır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan işletmeler, kullanıcılarla direkt olarak iletişime geçebilme imkanına sahiptir. Aynı şekilde kullanıcılarda işletmenizin ürün ve hizmetleri hakkında sizlere direkt olarak ulaşabilirler. Sizlere ürün ve hizmetleriniz hakkında ki düşüncelerini aktarabilir, şikayet ve dileklerini sizlerle çok kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilirler. Böylece işletmenizde eksik olan kriterleri ve müşterilerinizin neler istediğini daha doğru anlayabilir, çalışmalarınızı bu doğrultuda yürütebilirsiniz.


Günümüzde Sosyal Medyanın Önemi

WhatsApp Image 2021-06-12 at 16.00.15

Günümüzde işletmeler ve kişiler sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanmaktadırlar. Sosyal medya platformlarında aktif rol almanız, kullanıcılar için güven uyandırmaktadır. Size olan güvenlerini de sosyal medya üzerinde ki hareketleriniz sayesinde arttırabilirsiniz. Kullanıcılar aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında ki görüşlerini sosyal medya üzerinde ki binlerce kullanıcıyla eş zamanlı olarak paylaşabilirler.Sosyal medya, markanızı insanlaştırmak, eş zamanlı olarak hedef kitleyle iletişim kurmak için en iyi pazarlama araçlarından biri haline gelmiştir. Etkili ve güçlü dijital pazarlama stratejisi Facebook, Twitter, Google, Pinterest , Instagram vb olmak üzere pazarlama için uygun tüm sosyal medya mecralarını içerir. Bu araçların her birinin etki alanı ve amacı farklıdır. Bundan dolayı pazarlamada sosyal medya hayati önem taşır.


Dijital Pazarlamanın Yeri

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama yöntemi bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzde en yeni en geliştirilmiş açık pazarlama yöntemidir. Dijital kanalları kullanan bu verimli pazarlama yönteminin önde gelenleri bir internet sitesine sahip olmak ve sosyal medyada var olmanız ve sürekli yeni içerikler paylaşarak gündemde kalmaktır.

Böylesi büyük platformlarda yer almak, işletmenizin ve markanızın bilinirliğini ve akılda kalıcılığını artırmanın en kolay yollarından birisidir.

Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni