Başarınızı Birlikte Kutlayalım

Müşterilerimiz ve ekibimizle birlikte başarıyı birlikte kutlarız. Müşterilerimizin başarısı bizim de başarımızdır.

Hakkımızda

kalite, iş, proje ve süreç yönetim tecrübemizYazılım ve web tasarım işine 2018 yında başladık. Yirmi beş yılı aşan kalite, iş, proje ve süreç yönetim tecrübemizle yola çıktık. Bu bilgi ve tecrübemizle işletmelerin / kuruluşların ihtiyaç duyduğu yazılımları ve web sitelerini layıkıyla yapıyoruz.

Kalite Misyon Vizyon

müşteri memnuniyeti, güven, sadakat, işbirliğiMüşterilerimizin memnuniyetini kazanmak, bizim için para kazanmaktan önce gelir anlayışı ile hizmet veriyoruz.

İnsan Kaynakları

ekip çalışması, kazan-kazan anlayışı, işbirliğiEkibimizdeki kişilerle kazan-kazan anlayışı ile dayanışma içinde, uyum içinde çalışıyoruz.

Kurucu

Galip Turpan

GalipTurpanVesikalik1978 yılında ODTÜ Elektrik Müh. Bölümünden mezun oldu. Kalite yönetimi, işletme yönetimi ve proje yönetimi konusunda hizmet vermektedir.

Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni