Uyumsoft Ürünleri

Uyumsoft; 24 yıldır iş dünyasının teknolojik dönüşümüne yenilikçi yaklaşımlar ve akılcı iş modelleri ile rehberlik etmektedir.

Türkiye’nin Lider Yazılım Firması Uyumsoft; Azerbaycan, İngiltere, Bulgaristan, Mısır, Arnavutluk, Hindistan, Sırbistan gibi birçok ülkede de hizmet sunmaktadır.

Şirketimizin satışı yaptığı Uyumsoft ürünlerinden bazıları aşağıdadır.

e-Uyum İşletmelerde Elektronik Dönüşüm

"e-Uyum ile iş yükünüz hafiflesin"

e-Uyum Entegratörü Uyumsoft; iş dünyasının elektronik dönüşümünde ekonominin merkezinde yer alan ve gelir idaresi tarafından yasal olarak yayınlanan tüm e-Uyum uygulamalarında sektörde öncü olmaya devam ediyor.

Daha fazla bilgi

uyumCRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

"Akıllı, entegre ve pratik çözümlerle müşteri ilişkileri yönetiminizi kolaylaştırın."

Tıpkı bizim gibi sizin de ekosisteminizi güçlü kılmanızın anahtarı müşteri memnuniyetinden geçiyor. Bu bilinçle pazarlamadan satışa, satış sonrası hizmetlerden iletişim ağlarına kadar müşterilerin nabzını tutan ve beklentilerini aşan çözümlerle müşterilerinizi marka elçisine dönüştüren çözümler sunuyoruz.

Daha fazla bilgi

uyumHRM İnsan Kaynakları Yönetimi

"Akıllı ve entegre çözümlerle insan kaynakları yönetiminizi kolaylaştırın"

İşletmenizde kurumsal ve bireysel gelişimi destekleyen, ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilen, iş gücü yönetiminin tüm aşamalarını kapsayan ‘tam size göre’ çözümler sunuyoruz.

UyumHRM ürünü, esnek ve istikrarlı bir altyapıya sahip, sektör ve büyüklük bağımsız her işletmenin insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirebileceği web tabanlı bir platformdur. Tüm İK süreçlerinizi mobil ve web ortamında yalın ve çevik anlayışla yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

ERP Kurumsal Kaynak Planlaması

"Uçtan uca tüm süreçleriniz kontrol altında"

Farklı veri tabanları ve iş modelleri ile tüm işletmelere ERP iş sistemleri sunan Uyumsoft’un geliştirilmiş modülleri ile işletme kaynaklarınızı ve süreçlerini bütünleşik bir yapıda uçtan uca yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Eko Ürün Ailesi

ekoTicari

"Ekonomik, Kolay, Operasyonel"

ekoTicari, bulut tabanlı yeni nesil bir ticari yazılımdır. Alışılagelmişin dışında çözümler sunan ekoTicari güvenli, hızlı, her yerden erişilebilir olmasının yanısıra, donanım yatırımlarını minimize eden bir ticari çözümdür.

Daha fazla bilgi

ekoHR İnsan Kaynakları Yönetimi

Bulut tabanlı insan kaynakları yazılımınız!

Ekonomik, Kolay, Operasyonel

Amacımız; şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve daha fazlası için esnek bir platformda işletmenizi geleceğe hazırlayan bir insan kaynakları yazılımı hizmetinize sunmak.

Daha fazla bilgi

ekoSMMM – Mali Müşavir Yazılımı

"Dijital Mali süreçlere hazır mısınız?"

EkoSMMM, Türkiye’nin mali süreçlerinin bel kemiği olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler’in işlerini kolaylaştırarak teknolojiye adaptasyonlarını hızlandırmak için bulut teknolojisi ile güvenli bir yapı geliştirilmiş web tabanlı mali müşavir yazılımıdır. Mali müşavir muhasebe programı ekoSMMM tüm Mali Müşavir ve Muhasebecilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

Daha fazla bilgi

EkoCari

"Alacaklarınızı ve Piyasa Koşullarını Takip Etmekten Yoruldunuz mu?"

Ödeme Günlerinin Değişmesi, Uzayan Vadeler, Çek/Senet ile Yapılan Ödemeler
Vakit Kaybetmenize Neden Oluyorsa, Klasik Yöntemler (Defter & Excel)
ile Devam Etmeyin!

Daha fazla bilgi

Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni