uyumCRM-Müşteri İlişkileri Yönetimi

Fırsat Yönetimi

UyumCRM-FırsatUyumCRM Fırsat Yönetimi Modülü ile potansiyel ve mevcut müşterileriniz ile ilgili fırsatların takibini ve teklifler, belgeler ve süreçlere ait tüm faaliyetlerin takibini sağlayabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde satış ekiplerinizin fırsata özel ayak izlerine ulaşarak, 360 derece müşteri görünürlüğü sağlayabilirsiniz. Fırsat yönetimini tüm parametrelerle derinlemesine analiz etmek için iş zekâsı entegrasyonu ile daha kapsamlı veriler elde edebilirsiniz.


Kampanya Yönetimi

UyumCRM Kampanya Yönetimi Modülü ile potansiyel ve mevcut müşterilerinizi kanal, ürün, bölge ve sektör bazında sınıflandırabilir, müşteri ya da müşteri grubuna göre özel kampanyalar düzenleyerek, KVKK (Kişisel Verilerin Korunma Kanunu) kapsamında müşterilerinizin veya müşteri adaylarınızın iletişim tercihine göre, toplu mail veya toplu sms gönderimi sağlayabilir ayrıca detaylı raporlarla analiz edebilirsiniz.


Satış Süreç Yönetimi

UyumCRM Satış Süreç Yönetimi Modülü ile işletmenize ait tekliflere, siparişlere, fırsatlara, aynı zamanda geçmişte yapılan tüm aksiyonlara anında erişebilir, bir satış sürecini baştan sona tüm basamaklarıyla sistem üzerinde modelleyerek iş takibini kolaylaştırabilir, süreçlerin tamamına hâkim olabilirsiniz.

Satış süreç yönetimi ile satış sürecine ait aktivitelerinizi planlayarak görev, randevu, arama, e-posta gibi aktivite tiplerini takip edebilirsiniz. Yapılan her aktiviteyi CRM kayıtlarınızla eşleştirerek aday, müşteri ya da mevcut müşterilerinize yapılan tüm aktiviteleri detaylı olarak analiz ederek aktivite planlarını değiştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki web formu doldurun veya bizi arayın