uyumHRM-İnsan Kaynağı Yönetimi

İşletmenizde kurumsal ve bireysel gelişimi destekleyen, ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilen, iş gücü yönetiminin tüm aşamalarını kapsayan ‘tam size göre’ çözümler sunuyoruz.

UyumHRM ürünü, esnek ve istikrarlı bir altyapıya sahip, sektör ve büyüklük bağımsız her işletmenin insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirebileceği web tabanlı bir platformdur. Tüm İK süreçlerinizi mobil ve web ortamında yalın ve çevik anlayışla yönetebilirsiniz.

Uyumsoft HRM İnsan Kaynakları Yönetimi Global İK trendlerini destekleyen uygulama yapısıyla;

  • Tamamı online işleyen zaman ve bordro yönetimi,
  • Performans değerlendirme süreci ile ilişkilendirilebilir eğitim yönetimi,
  • Entegre iş değerleme ve ücret yönetimi,
  • Performans/potansiyel diyagramlarıyla yetenek yönetimi

ve daha birçok süreci kapsar.


İşe Alım Yönetim Süreci

UyumHRM-İşeAlımUyumHRM İşe Alım Yönetimi Modülü, işletmelerin daha etkin bir organizasyon oluşturmasını destekler ve doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmek için hızlı, basit ve etkin çözümler sunar.

İnsan kaynakları planlaması sonucunda belirlenen sayı ve nitelikteki çalışanları seçmek ve doğru adayları işletmenize kazandırmak için gereken her şeyi bir arada yönetebileceksiniz


Özlük Yönetim SüreciUyumHRM-Özlük

UyumHRM Özlük Yönetimi Modülü, insan kaynakları operasyonları içinde tekrar eden görevlerin otomatize edilmesini sağlar. Böylece insan kaynakları çalışanlarına katma değerli işler için zaman kazandırır.

Uyumsoft’un sağladığı esnek ve çok boyutlu raporlama ve analizlerle yöneticilerin stratejik karar alma hızlarını artırmaya destek olur.

Özlük dosyalarını dijital olarak saklayıp online ulaşırken aynı zamanda yetkiye dayalı erişim fonksiyonu ile özlük bilgilerinin yönetimini Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Organizasyon Yönetim Süreci

UyumHRM-OrganizasyonUyumHRM Organizasyon Yönetimi Modülü ile idari ve fonksiyonel hiyerarşiler oluşturabilirsiniz. Matris Organizasyon, dotted line (kesikli çizgi), derinlik ve kademeye göre organizasyon ağacı ve şeması oluşturabilmenin yanında reorganizasyon sürecinizi mevcut bilgileri kaybetmeden kolayca yönetip, geçmişe dönük raporlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki web formu doldurun veya bizi arayın