Proje Yönetimi

ProjeYönetimiProje Planlaması

İster bir sanayi işletmesi, isterseniz ticari işletme, isterseniz hizmet işletmesi veya sivil toplumu, veya belediye vb bir kuruluş olun; gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projenizin tüm yönlerini ve ayrıntılarını düşünüp planlamanız gerekir. Projenizin genel amacı, özel amacı, paydaşlarınız, ilgili diğer taraflar, projenizin faydalanıcıları vb. daha birçok hususu düşünüp planlamanız lazımdır. Softech Teknoloji olarak projenizi planlamanızda sizinle omuz omuza çalışıyor ve Proje Planınızı yazıyoruz.

Kosgeb desteği ile; araştırma geliştirme, teknolojik üretim ve yerlileştirme, işletme büyütme geliştirme ve uluslararasılaştırma (Kobigel-Kobi Geliştirme Prog. vb) ve daha birçok destekten faydalanıp projenizi gerçekleştirmek istiyorsanız bizi arayın, konuşalım ve projenizi planlamaya başlayalım

İş referanslarımız hakkında bilgi edinmek için lütfen referanslarımız sayfamızı ziyaret edin.


Proje Yönetimi ve İzleme

ProjeYönetimiveİzleme

Gerçekleştirmekte olduğunuz projenizin planına uygun olarak görevlerin yürütülesinde dış uzmana ve danışmana ihtiyaç duyarsanız bizi arayon. Uzun yıllar proje planlaması ve yönetiminde deneyim kazanmış uzmanlarımız sizin en yakın ve güvenilir yardımcınız olacaktır.

Projenizin ilerleyen aşamalarında karşılaştığınız idari ve teknik sorunları çözmek için üçüncü bir göze ve akla ihtiyaç duyduğunuzda size hizmet vermeye hazırır.

AB Komisyonu ve Kosgeb destekleri ile proje gerçekleştiren kamu ve özel sektörden ve her ölçekten, her kategoriden kuruluşa projelerini yürütmeleri ve izlemeleri için destek verdik.

İş referanslarımız hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen referanslarımız sayfasını ziyaret edin.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni