Webinar ve Seminer Takvimi

MAYIS 2022 SEMİNERLERİ

***Bilgi Güçtür. Bilgi Değiştirir ve Dönüştürür. Bilgi Vakit, Vakit Nakit Kazandırır***

S-1 Dijital Dönüşüm Trenine Binin

SEMİNER KONULARI:
Akıllı telefonunuzla kullanabileceğiniz iş verimliliği için uygulamalar (whatsapp business, google analytics, anydesk,asana, asistan, benim işletmem, bitly, metaverse business suite, canva, creator studio, çeviri, dropbox, duo, e-tablolar, edge, chrome, enuygun, facebook, fastpay, google ads, gboard, google haber, google one, google tv, hesap makinesi,hubspot, instagram, jotform, keep notları, kişiler, linkedin, mail, mailchimp, meet, maximumişyerim, mesajlar, messenger, office, onedrive, saat, samsung notes, google takvimtelefon, twitter, upcall, weshare, yandex navi, google harita, zoom, ms teams)
Bilgisayarı maksimum verim ile sorunsuz kullanmak, bilişim teknolojisindeki son gelişmeler. Siber güvenlik, veri güvenliği, veri kurtarmak ve daha fazlası...

SERTİFİKA

Seminer sonunda SOFTECH ACADEMY'nin Katılım Sertifikası verilecektir


S-2 Google Ads Reklamcılığı

SEMİNER KONULARI
Google Ads hesabı kurmak. Reklam ajansı olarak çalışmak. Takım arkadaşı atamak. Reklam kampanyası planlamak. Reklam vermek ve yönetmek. Hesap yönetimi. Fatura kontrol ve ödemeler ve daha fazlası.


SERTİFİKA: Seminer sonunda yapılacak sınavda başarılı olanlara SOFTECH ACADEMY Başarı Sertifikası verilecektir.

Kayıt: 1-7 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Bilgi ve kayıt için lütfen 0531 493 0323 numaralı whatsapp telefona Derya hanımefendiye yazınız veya arayınız.


S-3 Sosyal Medya Yönetimi

SEMİNER KONULARI

Canva ile her türlü grafik ve video tasrımı, SM hesapları yönetimi (grafik, video, reels, hikaye vb. içerik üretimi ve müşterilerinizin hesaplarında post yapılması), instagram, twitter ve facebook reklamları, vb.

SERTİFİKA: Seminer sonunda yapılacak sınavda başarılı olanlara SOFTECH ACADEMY'nin Başarı Sertifikası verilecektir.

KAYIT: 30 Mayıs-7 Haziran 2022. SÜRE: Bir Ay. Haftada 2 gün, günde 90 dakika olmak üzere toplam 720 dakika sürecektir. Bilgi ve kayıt için lütfen 0531 493 0323 numaralı whatsapp telefona Derya hanımefendiye yazınız veya arayınız.