SOFTECH ACADEMY (KURUMSAL GELİŞİM KOÇUNUZ ve SIRDAŞINIZ)

Resim21Dünya hızla değişmektedir. Bu değişimi görebilen ve ayak uydurabilen işletme sahipleri ve yöneticileri, kendi işletmelerini bu değişime hazırlayarak küresel rekabette avantaj sağlayacaklardır.

Böyle bir dünyada rekabet edebilmeleri için işletmeler;

  • Yeni müşterilere kolaylıkla ulaşabilmelidir
  • Yenilikçi olmalıdır
  • Müşterinin istediği kaliteyi üretmeli ve sürekli olarak iyileştirmelidir
  • Rekabet edebilir maliyette üretmelidir
  • Zamanında pazara sunmalıdır

Müşterilerinizin memnuniyetini ve satışları artırmak, iş süreçlerinizde verimlilik ve kaliteyi artırmak, maliyetlerinizi azaltmak, iç/dış rekabet yarışında öne geçmek için işletmenizde kalite sistemi kurmalısınız. Yirmi beş yılı aşan tecrübemizle kalite yönetim sistemleri kurmak için hizmet veriyoruz.

altasoft entegre02Yirmi beş yıllık yönetim sistem danışmanlığı tecrübemizden biliyoruz ki; yönetim sistemlerinin uygulanmasında ve sürdürülmesinde çok önemli sıkıntılar ve kayıplar yaşanmaktadır. Yönetim sistemi kurmak işin başlangıcıdır. Önemli olan sistemi sürdürmek ve kuruluş için kazanç getirmesini sağlamaktır. AltaSoft bu sıkıntıları ve kayıpları en aza indiren çözümleri içeren bir yazılımdır.

AltaSoft; kuruluşlarda yönetim sistemlerinin oluşturulmasını, kurulmasını, uygulanmasını, sürdürülmesini ve sürekli iyileştirilmesini kolaylaştırmak için hazırlanmış bir yazılımdır. Bu nedenle, AltaSoft kolay anlaşılan, kolay uygulanan ve yalın bir yazılımdır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni