Web Tasarım ve Geliştirmek

Hızlı Göz Alıcı Web Site Tasarımı

Softech Web Tasarım Hizmeti çoğu işletme için bir web sitesi ile birlikte, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı, yeni müşteri kitlesi oluşturmanızı amaçlar. Web siteleri 7/24 saat sanal bir satış temsilcisi olarak işlev gören harika bir pazarlama aracıdır. Bugünün iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin amacı ne olursa olsun bir web sitesine ihtiyacı vardır. Softech olarak sunduğumuz Web Tasarım Hizmeti sayesinde siz de bir site sahibi olabilirsiniz.

Günümüzde internet sitesi sahibi olmak her sektördeki ve her ölçekteki işletme için vazgeçilmez bir tanıtım ve iletişim aracı olmuştur.

Web sitesi işletmenizin internetteki vitrinidir. Artık müşteriler bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyduklarında Google vb. arama motorlarında arama yapmakta ve istediği bilgiye anında bilgisayarından veya cep telefonundan erişebilmektedir. Web sitenizi cep telefonundan izleyen bir kişi istediği zaman bir dokunuşla size telefon edebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor ve e-posta gönderebiliyor.


İçerik Yönetimi Paneli

Web site tasarımlarımız içerik yönetim paneline (content management) sahiptir. Web sitenizin tasarımını bitirip size teslim ettikten sonra, görevlendireceğiniz bir kişiye site yöneticilik yetkisi veriyoruz. Site yöneticisi kendi kullanıcı adı ve şifresiyle site içine girip düzenlemeler yapabilmekte ve yeni içerik ekleyebilmektedir.


Ayrıca sahip olduğunuz web siteleri için de bize vereceğiniz giriş bilgileri ile web sitenizi tasarlayıp düzenleyebiliriz.


Web Tasarım Hizmetleri kapsamında önemli olan bazı olgular vardır. Bunlar hem site sahipleri hem de tasarımcılar tarafından bilinmelidir.

  • Güncel Web Sitesi Tasarımı hizmetleri ile kişiye özel tasarımlar oluşturulması.
  • Web Sitesinin mobil uyumlu olarak tasarlanmış olması.
  • Site sahibine özel yönetim paneli hizmetinin sağlanması.
  • Arama motoru optimizasyonu yapılarak google ve diğer tarayıcılarda üst sıralarda yer almak.

Web Tasarım Hizmeti hakkında profesyonel destek almak ister misiniz? Daha detaylı bilgi almak ve en uygun fiyatlarla Web Tasarım hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

proje

Paylaş