Bilimp Asistan Aracı

Asistanlar için harika bir yardımcı.

Telefon çağrılarını, kişi ve firma bilgilerini, kargo ve gönderileri yönetin.

asistan-banner-1

Telefon Çağrıları

Kurumunuza gelen telefon çağrılarını hızlı ve kolayca kayıt altına alın. Aranan kişiye ulaşılamayan durumlarda arama bilgisini personellere Biri bildirimi ve/veya SMS olarak anında gönderin. Mükemmel bir kayıt sistemi ile iletişim kayıplarının ve olası hataların önüne geçin.

Bilimp filtreleme teknolojisini kullanarak aradığınız telefon çağrılarını hızlıca bulun veya dilerseniz gelişmiş raporlar haline çevirin.

Kişi ve firma bilgileri

Kurumunuzun sürekli iş ilişkisi içinde ya da iletişimde olduğu kişileri ve firmaları Bilimp'te çok daha kolay ve güvenli kayıt edin. Kişi ve firmaları tiplerine göre gruplayarak kayıt edebilme özelliğini kullanın. Kişileri firmalarla eşleştirerek karışıklıkların önüne geçin. Bilimp filtreleme teknolojisi sayesinde kişilere ve firmalara kolaylıkla ulaşın ve raporlayın. Raporları dilerseniz xls formatına çevirin.

Mükerrer kişi ve firma kayıtları için "kişi birleştir" yada "firma birleştir" özelliklerini kullanarak doğru bir veri setine sahip olun. Bilimp'e kolay bir başlangıç için tüm mevcut kişi ve firma bilgilerini bir xls dosyası ile saniyeler içinde kayıt edin. Bilimp ile çeşitli fiziksel veya dijital ortamlarda takip edilen kişisel verileri tek bir noktadan güvenle takip eder hale gelin. Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na uyum sağlayın.

Kargo gönderi ve teslimatları

Gelişen internet teknolojileri e-ticaretide önemli bir büyüklüğe ulaştırdı. Kurumlara gelen kargolar yanında personellere gelen kargolarda adet olarak son derece arttı. Sonuç olarak kargo gönderi ve teslimatlarının daha iyi yönetilmesi kurumlar için bir zorunluluk oldu. Bilimp ile kurumunuza gelen yada kurumunuzdan gönderilen kargoları çok daha kolay takip edin.

Gelen ve giden kargolara ait detaylı bilgileri sisteme eksiksiz kayıt edin. Gönderileri kimin ne zaman teslim aldığı bilgisine hızlıca ulaşın. Gelen kargo bilgisi personellerinize ister bildirim ister SMS olarak ulaşsın. Kayıp ve gecikme sorunlarının önüne geçin.

Evrak gönderi ve teslimatları

Kurum dışına gönderilen yada kurum dışından gelen yazılı evrakları Bilimp ile çok daha kolay takip edin. Özellikle kurum dışından gelen süreli evrakların takibinde kayıp ve gecikmeleri tamamen ortadan kaldırın.

Evrakların kimin tarafından ne zaman gönderildiği veya teslim alındığı bilgilerine hızlıca erişin. Gelen evrak bilgisi personellerinize ister bildirim ister SMS olarak ulaşsın. Evrakları fotoğraflayın ve Bilimp'e kolayca ekleyin. Tüm bilgileri hızlı ve kolay raporlayın.

Mobil Asistan

Bilimp'in Mobil "Asistan" ile Aramalar, Gönderiler, Kişi ve Firmalarınıza her zaman her yerden kolay ulaşın.

asistan-mobil


Android ve IOS tüm cihazlarda kullanın.

Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın T.0312 237 0991