Toplantı

Randevu ve toplantılarınız planladığınız gibi işlesin.

Toplantılarınızı oluşturun, toplantı salonlarınızı yönetin.

toplanti-araci_yonetimi

Bilimp ile toplantı, salon ve ikram yönetimi

Randevu veya toplantı oluşturma

randevu-toplanti-kaydi-olustur

Bilimp Toplantı Yönetimi ile personeller yetenekli takvim aracı sayesinde toplantı veya randevu kayıtlarını hızlıca oluşturabilir. Takvim üzerinde toplantı oluştururken; salon seçimi yapılabilir ayrıca toplantı gündemi de kolaylıkla eklenebilir. Kurum içi, kurum dışı ve çevrim içi toplantı katılımcıları bilgilendirilebilir. Toplantı davetlerine gerekiyorsa yanıt istenebilir. Toplantı veya randevular Bilimp web uygulama üzerinden oluşturulabildiği gibi, Bilimp mobil uygulama sayesinde tüm Android ve IOS mobil cihazlardan da oluşturulabilir.

Salon yönetimi

toplanti-bilgi-paneli-2

Bilimp Toplantı Salonu Yönetimi ile toplantı kayıtları oluşturulurken toplantıların gerçekleştirileceği salonlar da yönetebilir. Salonlar tüm teknik ve kapasite özellikleri ile sisteme kayıt edilebilir. Personeller tarafından boş ya da dolu olma durumları görüntülenebilir. Salonu rezerve etme işlemi onaya ya da yetkiye bağlanabilir. Ayrıca toplantı salonlarının dışına konulabilecek Android tabanlı paneller ile; toplantı salonu müsaitlik durumu, toplantı adı, toplantı saati ve bir sonraki toplantının başlama saati gösterilebilir.

Çevrim İçi Toplantılar

cevrimici-toplantilar

Bilimp Toplantı Salonu Yönetimi ile çevrim içi toplantılar planlanabilir. Oluşturulan toplantının katılım linki ve giriş şifresi toplantıya davet edilen kişilere gönderilebilir. Çevrim içi toplantı yazılımlarının katılımcıların ses ve görüntü gibi biyometrik veri kapsamında değerlendirilen özel nitelikli kişisel verilerini işlemesi nedeniyle, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu'nun bir gereği olan aydınlatma metni ve açık rıza onayı e-posta ve sms olarak gönderilebilir.

İkram yönetimi

toplanti-ikram-2

Bilimp Toplantı Salonu Yönetimi ile kullanıcıları verimli toplantılar için; kaydın oluşturulmasından salon rezervasyonuna kadar her şeyi organize ederken, toplantıların vazgeçilmez unsuru olan ikramları da yönetebilirler. Kurumlar ya da şirketler toplantı ikramlarını kendi uygulamalarına göre parametrik olarak tanımlayabilirler. Her salon için farklı ikram çağrı noktaları tanımlanabilir. İkram siparişleri; WEB ve mobil uygulama ile birlikte android tabanlı ikram panelleri üzerinden de verilebilir. Siparişler ikram noktalarına konulan yine android tabanlı dokunmatik paneller üzerinden kolaylıkla yönetilebilir.

KVKK uyumluluğu için yapılması zorunlu Hukuki ve Teknik süreçleri
kolaylaştıran ve sürdürülebilir bir yapı sağlamak için geliştirilen en kapsamlı
yazılım olan Bilimp kullanın.