E-İmza

Kuruluşundan beri müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentilerine uygun çağdaş ve kaliteli bilgi hizmetleri sunan şirketimiz; dijital dönüşüm yolculuğuna çıkan işletmelere ve kuruluşlara TÜRKKEP tarafından sunulan E-İmza hizmeti vermek için aracılık yapmaktadır.

TÜRKKEP; KEP hizmet sağlayıcısı olarak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından 25.02.2013 tarihinde ve e-Belge hizmet sağlayıcısı (özel entegratör) olarak Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından 27.09.2013 tarihinde yetkilendirilmiştir.

E-İmza'nın Avantajları Nelerdir?

Tüm imza işlemleri elektronik ortamda hızlı biçimde gerçekleşir. Belgelerin değişmezliği ve bütünlüğü koruma altındadır. İmzalama ve imza doğrulama süreçlerinde raporlamak kolaydır. Elektronik olarak imzalanan belge, 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca islak imzalı belgeyle aynı geçerliliğe sahiptir.

Fiziki kağıt ihtiyacını ortadan kaldırarak doğa dostu olanların yanındadr.

Elektronik ortamda imzalama ve KEP ile gönderim sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar.. İletim sürecinde kesinlik ve güvenlik sağlar.

İmza Süreçlerine Hız ve Kolaylık Kazandıran Etkili Çözüm

TÜRKKEP e-imza uyugulaması ile belge ve KEP iletişimleri kolaylıkla raporlanabilir. Ayrıca kullanıcı bazlı rol tanımlarını belirlemek de mümkündür. Ağ tabanlı bir imzalama uygulaması olarak çalışan sistem, zamandan ve mekandan bağımsız olarak kullanıma uygundur. Kağıt ihtiyacını ortadan kaldırdığı için doğa dostu iş modeli sunar. Her sektörde, her ölçekte kamu ve özel kuruluşta güvenle kullanıma uygundur.

E-İmza Kullanım Alanları

  • E-Devlet kapısında
  • Kayıtlı Elektonik Posta ile
  • E-imza uyumlu kamu sistemlerinde (EKAP, UYAP, e-Haciz vb)
  • Mersis üzerindeki Ticaret Sicil işlemlerinde
  • Elektronik sağlık ve sosyal güvenlik sistemlerinde
  • Ödeme talimatı vb. bankacılık işlemleri ve finansal uygulamalarda
  • Elektronik yazışma ve sözleşmelerde
  • Her türlü kıymetli evrakın elektronik ortamda imzalanmasında

Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni