Eposta Pazarlaması

E-PostaPazarlamasıİster işinizi yeni kurmuş olun, isterseniz markanızı oluşturmuş olun, mevcut müşterilerinize veya müşteri adaylarınıza kendinizi ve ürünlerinizi / hizmetlerinizi tanıtmanın en kolay ve ekonomik yöntemi eposta pazarlamasıdır. Müşteri listenizdeki yüzlerce, binlerce e-posta adresine mesajınızı biz iletiyoruz. E-posta pazarlama hizmeti satın almak küçük işletmeler için en kolay ve ekonomik eposta pazarlama yöntemidir. E-posta pazarlama platformlarından herhangi birinde hesap açıyorsunuz gerisini bize bırakıyorsunuz. E-posta mesajlarınızın tasarımını ve kampanyaların gönderimini biz yapıyoruz. E-posta kampanyalarınızın istatistikleri elinizin altında. Hangi kampanya başarılı, hangisi değil, hangi alıcılar eposta mesajlarınızı açıyor hangileri açmıyor. Hepsi İletişim Makinası kontrol panelinde.


Hizmet Bedelleri

E-posta pazarlaması yapmak için danışmanlık (4 saat): 1.450 TL

Müşteri verilerinizin hesabınızın olduğu platforma veri tabanına aktarımı: 745 TL

Her eposta kampanyasının tasarımı ve gönderimi:
25.000 Eposta/Yıl: 1.950 + 10*745 TL
50.000 Eposta/Yıl: 2.675 + 20*745 TL
100.000 Eposta/Yıl: 3.075 + 40*745 TL

Teklif Talep Formu

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği; kişisel verilerinizi girmeden önce aşağıdaki Aydınlatma Metnini okuyunuz.

Kişisel verilerimin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Softech Teknoloji ve Danışmanlık'ın tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

İletişim formu doldurarak tarafımıza göndermiş olduğunuz kişisel verileriniz Softech Teknoloji ve Danışmanlık tarafından iletişim ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi ve haklarınızı içeren aydınlatma metnine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni